Prihlásiť auto či vybaviť doklady je oddnes možné v štandardnom režime

Ilustračný obrázok (Zdroj: Pixabay.com)

Oddelenia dokladov, dopravné inšpektoráty a evidencie zbraní oddnes fungujú v štandardných stránkových hodinách. Informoval o tom Policajný zbor SR vo svojom profile na sociálnej sieti.

Prístup ku kioskom vyvolávacieho systému je každý deň ráno od 7:50. Povinné je stále nosiť rúško na tvári a zachovať odstupy minimálne dva metre.

Polícia podotkla, že sa otvára maximálny počet vybavovacích okienok. Dodáva, že na všetkých úsekoch akceptujú prekročenie zákonom ustanovených lehôt, ak povinnosť spadá do obdobia zákonom vyhlásenej mimoriadnej situácie.

„Vybavovaní budú aj občania, ktorí sa nemohli objednať prostredníctvom elektronickej služby, a to pri každom vybavovacom okienku podľa nastavenia vyvolávacieho systému,“ priblížila polícia. Na vybavovanie takýchto občanov sa nebude používať manuálny lístkový systém. Občania si v kiosku vyvolávacieho systému vyžiadajú lístok na vybavenie úkonu. Objednaní aj neobjednaní občania si budú musieť vytlačiť lístok z vyvolávacieho systému.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...