Duševný stav Martina Daňa budú skúmať znalci z odboru psychiatrie

Martin Daňo (Zdroj: youtube.com)

Duševný stav Martina Daňa bude skúmaný odborníkmi z oblasti psychiatrie. Podľa jeho mienky ide o snahu Národenej kriminálnej agentúry (NAKA) zbaviť sa povinnosti uskutočňovať v jeho prípade riadne procesné úkony.

Youtuber Martin Daňo, ktorého meno sa v poslednom čase skloňovalo najmä v súvislosti s podozrením z vyhrážania či výtržníctva a daňovými podvodmi, by sa mal podrobiť znaleckému skúmaniu, na ktorom budú skúmať jeho duševný stav.

Vyplýva to z jeho slov a dokumentu, ktorý zverejnil na svojom profile na sociálnej sieti. K odborníkom v oblasti psychiatrie by mal podľa zverejnených informácií zavítať 19. júna do hlavného mesta.

„Namiesto riadnych vyšetrovacích úkonov – výsluchy svedkov, poškodených – ako prvé prišla NAKA so znaleckým posudkom v oblasti psychológie a psychiatrie,“ píše Daňo na svojom facebookovom profile s tým, že na neho uplatňujú postup, ktorý sa používa pri tých najťažších kriminálnikoch.

Youtuber pripomína, že za svoj život prešiel štyridsiatimi trestnými konaniami a ani v jednom prípade vraj nebola potrebná účasť znalca a vraví, že je doteraz netrestanou osobou. Domnieva sa preto, že z neho chcú policajti „spraviť blázna“, aby sa vyhli povinnosti robiť riadne vyšetrovacie úkony.

Daňov spoluobvinený v prípade vyhrážania a výtržníctva Rudolf Vaský je na rozdiel od neho stíhaný väzobne. Neuposlúchol totiž rozhodnutie súdu, ktorý mu zakázal zverejňovanie videí. Od tohto jeho správania sa Daňo viackrát verejne dištancoval.

Takže idú zo mňa robiť blázna 😂 respektíve sa o to pokúšajú 😃Namiesto riadnych vyšetrovacích úkonov – výsluchy…

Gepostet von Martin Dano – Martin Daňo am Mittwoch, 27. Mai 2020

— TOD

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

35

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...