Na Slovensko dnes priletí 70 Slovákov z Londýna

Na Letisku M. R. Štefánika (Zdroj: SITA)

Na Slovensko dnes priletí 70 Slovákov z Londýna. Agentúru SITA o tom v tlačovej správe informovala hovorkyňa letiska Milana Rastislava Štefánika v Bratislave Veronika Ševčíková.

V nedeľu 24. mája v rámci repatriácie priletelo domov 130 Slovákov zo Štokholmu. Repatrianti budú musieť byť do vykonania testu na ochorenie Covid-19 v štátnej karanténe.

Z hlavného mesta Veľkej Británie priletí dnes o 20.00 h na bratislavské letisko 70 cestujúcich,“ informuje Ševčíková. Lietadlo zároveň dopraví do Londýna 37 Slovákov. Let z Bratislavy do Londýna a naspäť zabezpečí dopravca Go2Sky a organizuje ho spoločnosť Charter Advisory.

Počas nedele 24. mája vybavilo bratislavské letisko aj rotáciu letu do Švédska. Z Bratislavy do Štokholmu odletelo o 10:00 spolu 141 cestujúcich. „Repatriačným letom zo švédskeho letiska Štokholm-Arlanda následne o 15.30 h priletelo na Letisko M. R. Štefánika 130 Slovákov, ktorí boli prepravení do karanténnych zariadení Ministerstva vnútra SR. Let zabezpečil dopravca AirExplore na objednávku spoločnosti Zahura Private Air Travel,“ upresnila hovorkyňa.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Utorkové pojednávanie s predsedom ĽSNS nebude, súdu sa nevrátil spis

Utorkové pojednávanie s predsedom ĽSNS nebude, súdu sa nevrátil spis

Hlavné pojednávanie s predsedom politickej strany Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) Marianom K. naplánované na utorok na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku sa neuskutoční. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa ŠTS Katarína Kudjáková. „Termín utorkového hlavného..