Putin: Situácia sa stabilizovala

Vladimír Putin (Zdroj: SITA)

Situácia okolo pandémie sa v Rusku stabilizovala a počet nových infekcií klesá. Uviedol to v piatok ruský prezident Vladimir Putin. Počas videokonferencie s najvyššími predstaviteľmi štátu povedal, že “pozitívny vývoj nie je až taký rýchly, ako by sme chceli, niekedy je dokonca nestabilný, ale existuje”.

Ruský líder podotkol, že pozitívne trendy budú viesť k ďalšiemu uvoľňovaniu opatrení, zdôraznil však, že je potrebné zachovať rezervné kapacity v nemocniciach pre prípad, že by nasledovala nová vlna epidémie.

Rusko je momentálne v počte infikovaných na druhom mieste za Spojenými štátmi. V krajine sa novým koronavírusom podľa oficiálnych údajov nakazilo viac než 326 400 ľudí a vyše 3 200 ich zomrelo. Spojené štáty stále vedú celosvetové štatistiky s viac než 1,5 milióna nakazenými a vyše 90-tisíc obeťami.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...