Kočner v Threeme: Nech je tu radšej Sulík ako tieto h*vná. Vďaka Bohu za Matoviča

Marian Kočner (Zdroj: SITA)

Komunikácia Mariana Kočnera z aplikácie Threema ukazuje napríklad aj hnev Kočnera na stranu Smer v čase protestov a zmenách vo vláde, ktoré nasledovali po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Kočner sa v komunikácii hnevá, že smeráci si nestoja za svojimi ľuďmi a v istom bode si radšej praje vo vláde napríklad predsedu strany SaS Richarda Sulíka.

Celý obsah aplikácie Threema Mariana Kočnera bol nedávno zverejnený na internete. Podnikateľ, ktorý je v súčasnosti obvinený z vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, v nej obsiahlo komentuje politické dianie na Slovensku.

Krátko po tejto vražde sa na Slovensko začali konať protesty, pod tlakom ktorých došlo k zmenám vo vtedajšej vláde. To sa Kočnerovi očividne nepáčilo.

„Tibor končí,“ píše 17. apríla 2018 Kočnerovi M. Ruttkayová, reagujúc tak na odstúpenie dovtedy najdlhšie úradujúceho policajného prezidenta Tibora Gašpara. „Posr*tá bukvica. Aj celá táto vláda pôjde dop*če,“ odpovedá Kočner narážkou na garnitúru Petra Pellegriniho.

Hneval sa na smerákov, Matoviča považoval za neschopného

Kočnerovi sa ustupovanie požiadavkám protestujúcich vôbec nepáčilo a videl to ako kapituláciu vládneho Smeru. „Nech je tu radšej Sulík, ako tieto h*vná,“ píše k odstúpeniu Gašpara. Neskôr dodáva, že aj on sám končí so Smerom, pretože sa strana nevie zastať vlastných ľudí.

V Kočnerovej komunikácii sa často rozoberal aj súčasný slovenský premiér, vtedajší opozičný politik Igor Matovič (OĽaNO). Kočner ho považoval za neschopného a tvrdil, že spolu s inými opozičnými poslancami rozbíja aktivity proti koalícii. „Vďaka Bohu za kok*tizmus Matoviča, Sulíka a tej tupej Nicholsonovej,“ píše 2. marca 2018.

Matovič bol v hľadáčiku Kočnera a spoločníkov už dlhšie. 12. marca Kočner uvažuje nad možnosťou, že keby sa stal Štefan Harabin predsedom Najvyššieho súdu, tak by „vyriešil“ Matoviča. Deň na to je však Kočner opäť pokojný.

Rozbijú sa pred spojením

„Po dnešnom Matovičovom návrhu na nové SDK nemám o nič obavu. Oni sa rozj*bú ešte pred tým, ako sa spoja,“ reagoval Kočner na možné spájanie sa opozičných subjektov. Matoviča v tom videl ako element, ktorý to spôsobí.

„Dobré je to, že Matovič začal kopať do Drukiho ženy… To je super. Vďaka Bohu za Matoviča. On je MEGAK*KOT čo všetko doj*be,“ domnieval sa Kočner 9. apríla 2018.

— JOR

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Autonómia? Predstavitelia maďarskej komunity dali Matovičovi rozsiahle požiadavky

Autonómia? Predstavitelia maďarskej komunity dali Matovičovi rozsiahle požiadavky

Blíži sa sté výročie podpisu Trianonskej zmluvy a slovenská vláda pri tejto príležitosti hostila na Bratislavskom hrade priateľské stretnutie s predstaviteľmi Maďarov žijúcich na Slovensku. Členovia mimoparlamentnej strany SMK odovzdali premiérovi pri tejto príležitosti súbor požiadaviek nazvaných Memorandum maďarskej komunity,..