Celá Kočnerova Threema je vonku. Prečítať si ju môžete TU

Marian Kočner (Zdroj: SITA)

Správy, ktoré si cez mobilnú aplikáciu Threema posielal Marian Kočner so svojimi kontaktmi sú od včera dôkazom aj v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Rozhodol o tom súd. Z objednávky vraždy vinia práve Kočnera.

Sudca bratislavského krajského súdu Peter Šamko na tlačovej konferencii po utorokovom pojednávaní oznámil, že celá komunikácia z aplikácie Threema v mobile Mariana Kočnera je teraz verejná.

Šamko dodal, že v ne­ve­rej­nom príp­rav­nom ko­na­ní by ne­ma­li dô­ka­zy uni­kať zo spi­su, ale keď sa už tak stalo a „predsa len došlo k selektívnemu zve­rej­ne­niu čas­tí Three­my zo stra­ny vy­bra­ných mé­dií s od­ôvod­ne­ním, že je to vo ve­rej­nom zá­uj­me, po­tom je vo ve­rej­nom zá­uj­me aj zve­rej­ne­nie kom­plet­né­ho ob­sa­hu Three­my, aby sa kaž­dý, ko­ho to za­ují­ma, mo­hol oboz­ná­miť s je­ho ob­sa­hom“.

Celý obsah Threemy z mobilu Mariana Kočnera si môžete prečítať TU v priloženom linku.

— Tomáš Pilz

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

19

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Autonómia? Predstavitelia maďarskej komunity dali Matovičovi rozsiahle požiadavky

Autonómia? Predstavitelia maďarskej komunity dali Matovičovi rozsiahle požiadavky

Blíži sa sté výročie podpisu Trianonskej zmluvy a slovenská vláda pri tejto príležitosti hostila na Bratislavskom hrade priateľské stretnutie s predstaviteľmi Maďarov žijúcich na Slovensku. Členovia mimoparlamentnej strany SMK odovzdali premiérovi pri tejto príležitosti súbor požiadaviek nazvaných Memorandum maďarskej komunity,..