Nový nástroj prehliadača Chrome umožní zoskupovať otvorené okná

Ilustračný obrázok (Zdroj: Pexels.com)

Spoločnosť Google počas nasledujúceho týždňa plánuje zaviesť nový nástroj v internetovom prehliadači Chrome.

Novinka umožní zoskupiť otvorené okná do jednej skupiny a označiť si ich názvom či farbou. Po vytvorení skupiny bude možné karty presunúť a zmeniť ich poradie. Táto funkcia je už známa v prehliadačoch Vivaldi a Opera. Funguje už v Google Chrome Beta a pre najnovšiu verziu prehliadača Chrome bude dostupná nasledujúci týždeň, a to pre stolové počítače s operačnými systémami Chrome OS, Windows, Mac a Linux.

Nástroj má pomôcť napríklad keď používateľ pracuje naraz na rôznych projektoch alebo porovnáva niekoľko online obchodov či webov s recenziami produktov. Skupiny sa pritom pri zatvorení prehliadača uložia a budú k dispozícii aj po jeho opätovnom otvorení.

Chrome je najobľúbenejší prehliadač na svete a Google testuje nový nástroj už niekoľko mesiacov.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...