Exkluzívna zberateľská edícia rúšok so Slovenským znakom

Ponuka kvalitných bavlnených rúšok so slovenským znakom (Zdroj: Pekneruska.sk)

INZERCIA Radi by ste každému dali jasne vedieť, že ste hrdým Slovákom? Hľadáte rúška, ktoré denne vidíte na tvárach štátnych predstaviteľov? Sú tu pre vás Pekné rúška, ktoré vám ich doručia do 24 hodín.

Horúcou novinkou v ponuke je exkluzívny zberateľský balíček – až 10 rúšok rôznych farieb zo 100 % bavlny najvyššej kvality s luxusne vyšitým znakom Slovenskej republiky. Nejedná sa tak o žiadne lacné potlače, nálepky, či nažehlovačky. V balíčku nájdete nasledovné farby rúšok: bledomodrá, biela, biela antibakteriálna, červená, čierna, fialová, modrá, ružová, tyrkysová a zelená.

Farebné variácie rúšok

V prípade, ak si chcete zvoliť konkrétne farebné kombinácie, prípadne pri vybraných farbách aj spôsob zapínania, je to možné na tejto adrese.

Možnosť výberu farebnej kombinácie aj spôsob zapínania

Čo je ale najdôležitejšie, ochranné rúška sú opakovateľne použiteľné, môžete ich prať v práčke a rovnako aj prežehliť.

Čoraz obľúbenejšie sú aj rúška s vlajkami iných krajín, ktoré sú rovnako luxusne vyšité. Aktuálne je možné v ponuke nájsť vlajky nasledovných štátov: Belgicko, Česká republika, Francúzsko, Holandsko, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Rusko, Švajčiarsko a Veľká Británia.

Všetky rúška sú šité v univerzálnej veľkosti, ale je možné v poznámke pri objednávke požiadať o väčšiu, či menšiu veľkosť.

Rúška sú s láskou vyrobené na Slovensku z kvalitných materiálov za prijateľnú cenu. Nejedná sa teda o žiadne nekvalitné čínske produkty.

POZOR! Z každého predaného rúška je 1 € určené na nákup rúšok pre neziskové organizácie (najmä nemocnice a zdravotnícke zariadenia), ktoré požiadajú o rúška. Viac o tom ako PeknéRúška.sk pomáhajú, nájdete na www.pekneruska.sk/pomahame.

Pokiaľ hľadáte najnižšiu cenu, je možné si vybrať aj najlacnejšie 100 % bavlnené rúško, prípadne jednorazové ochranné rúško.

Jednorázové chirurgické rúško

Medzi vyhľadávané produkty najmä medzi zdravotníckym personálom patrí zdravotnícka čiapka, ale aj kvalitný ochranný štít.

V ponuke internetového obchodu PeknéRúška.sk nájdete okrem rúšok aj dezinfekcie , respirátory, ale aj základné potraviny. Dokonca je možné zakúpiť aj veľmi kvalitné sušené droždie.

Kvalitné sušené droždie

Veríme, že si z ich bohatej ponuky vyberiete produkty, ktoré Vám najviac vyhovujú a ktoré vám radi doručia v Bratislave a okolí do 24 hodín (vrátane víkendov) a pre iné lokality do 48 hodín. Rovnako radi svoj tovar doručia do akejkoľvek inej krajiny.

Objednávku viete jednoducho realizovať na internetovej adrese www.pekneruska.sk.

— PR Článok

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter