Objavil som liek na koronu, ale neprezraďte to vedcom, odkazuje s humorom Banáš

Jozef Banáš (Zdroj: Facebook.com)

Ako sa vyhnúť nákaze? Zdravá strava, pohyb či otužovanie, píše na sociálnej sieti v humorne ladenom príspevku bývalý politik a spisovateľ Jozef Banáš. Podotýka, že on sám nemusel vďaka tomu takmer nikdy v živote brať lieky. Dodáva však, aby ľudia toto ‚tajomstvo‘ neprezrádzali niektorým lekárom, lebo tí by najradšej do ľudí tlačili len liečivá a vakcíny namiesto ovocia či zeleniny.

Bývalý politik a spisovateľ Jozef Banáš ‚objavil‘ liek na koronavírus. Píše tak v príspevku na sociálnej sieti, kde podotýka, že na vakcínu proti ochoreniu COVID-19 si ešte aspoň rok počkáme, preto ľuďom s odľahčením ponúka alternatívu, ako sa proti ochoreniu brániť.

Keď som si prečítal, že najskôr objavia sérum až o osemnásť mesiacov, čiže v čase, kedy už Covid 19 bude za nami a je možné, že namiesto neho tu bude Covid 20, 21, 22 a tak ďalej, povedal som si, že musím konať,“ píše v úvode príspevku spisovateľ.

Z tohto dôvodu preto chce ľuďom prezradiť, ako sa môžu inak chrániť pred nákazou. Podotýka, že ide o liek, ktorý používa už desiatky rokov a vďaka nemu nemusel nikdy v živote brať iný liek, možno občas nejakú tabletku na bolesť.

Neskutočné – Jožko Banáš objavil liek na koronavírus!??️"Priatelia,denne sledujem úpornú snahu svetových vedcov a…

Gepostet von Jozef Banáš am Donnerstag, 23. April 2020

Tajný liek

Týmto liekom je ovocie a zelenina. Či už kúpená, alebo dopestovaná, z ktorej sa následne spraví zeleninový šalát. Ten ochutí olivovým alebo tekvicovým olejom, možno nejakým korením či octom.

Len vás prosím, neprezraďte tento môj objav vedcom, pretože pestovatelia zeleniny by boli v existenčnom ohrození, keďže mám pocit, že niektorí lekári sú radšej, keď jeme lieky a vakcíny, namiesto ovocia a zeleniny,“ prízvukuje bývalý politik.

Podotýka, že ak tomuto mixu pridajú ľudia ešte pohyb na čerstvom vzduchu či otužovanie, prudko sa znižuje šanca, že neodolajú rôznym vírusom vrátane koronavírusu.

— JOR

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter