Nakazeného upratovača zachytili pri nástupe do práce. Testovali všetkých v Seniorcentre Staré mesto

Ilustračný obrázok (Zdroj: Pexels.com)

Všetky výsledky testov v Seniorcentre Staré Mesto na ulici Podjavorinskej v Bratislave sú negatívne. Informovala o tom mestská časť Staré Mesto na sociálnej sieti.

Testovanie na COVID-19 v Seniorcentre Staré Mesto ukázalo, že žiadny klient ani člen personálu nie sú nakazení novým koronavírusom,” uviedla mestská časť. Staré Mesto testovanie začalo s testovaním po tom, čo bol jeden zo zamestnancov pozitívny na COVID-19. Zachytili ho však pri pravidelnej kontrole pri nástupe do práce.

Nakazený zamestnanec bol zachytený pri nástupe do zmeny v stredu 15. apríla počas merania telesnej teploty, ktoré vedenie seniorcentra vykonáva od začiatku vyhlásenia mimoriadneho stavu. „Zamestnanca, ktorý pracuje ako upratovač, sme okamžite po zistení zvýšenej teploty poslali k jeho ošetrujúcemu lekárovi, ktorý mu nariadil testovanie na COVID-19. V piatok nám oznámili, že výsledok testu bol pozitívny,“ informoval riaditeľ seniorcentra Matej Alex.

Zamestnanec je v domácej karanténe, priebeh ochorenia označuje ako mierny, s klientmi seniorcentra prichádzal do kontaktu v obmedzenej miere. V seniorcentre na Podjavorinskej od začiatku mimoriadneho stavu nastavili a dodržiavali prísne preventívne opatrenia.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter