Na koncerty, festivaly aj športové podujatia tento rok zabudnite, nevrátia sa podľa experta skôr ako na budúcu jeseň

Ilustračné foto (Zdroj: SITA)

Festivaly a koncerty, ktoré museli organizátori odložiť v súvislosti s pandémiou koronavírusu, sa nebudú môcť uskutočniť skôr ako budúci rok na jeseň. Vyjadril sa tak americký expert na zdravotnú starostlivosť, bioetik a profesor manažmentu zdravotnej starostlivosti Zeke Emanuel.

Počas videokonferencie, ktorú organizoval New York Times, povedal, že “nechápe”, ako si promotéri, ktorí prekladajú umelecké a hudobné podujatia na neskoršie termíny v tomto roku, môžu “myslieť, že je to možné”.

“Väčšie zhromaždenia – konferencie, koncerty, športové podujatia – keď ľudia hovoria, že ich preložia na október 2020, nechápem, ako si môžu myslieť, že je to možné. Myslím, že tieto veci sa vrátia ako posledné,” skonštatoval a dodal, že realisticky sa dá podľa neho hovoriť najskôr o jeseni 2021.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Brazília už v počte obetí koronavírusu predbehla Taliansko

Brazília už v počte obetí koronavírusu predbehla Taliansko

Brazília už v počte obetí koronavírusu predbehla aj pandémiou ťažko skúšané Taliansko. Informovalo o tom ministerstvo zdravotníctva. Za posledných 24 hodín pribudlo v juhoamerickej krajine podľa oficiálnych údajov 1 473 mŕtvych, čo je doteraz najviac od vypuknutia ochorenia...