Fotka hanby! Nezodpovední dostanú pokuty, komentuje polícia ľudí opaľujúcich sa na Veľkom Draždiaku

Ilustračný obrázok (Zdroj: SITA)

Mnoho ľudí napriek súčasnej krízovej situácii berie bezpečnostné opatrenia na ľahkú váhu. Polícia Slovenskej republiky na sociálnej sieti zverejnila fotografiu, na ktorej sa viacero ľudí pri jazere Veľký Draždiak v Bratislave opaľuje bez rúšok. V popise vysvetľuje, že policajti museli nezodpovedných ľudí pokutovať.

Polícia SR v príspevku na sociálnej sieti pokarhala nezodpovedných občanov. Na fotografii je možné vidieť mnoho ľudí, ktorí sa opaľujú pri jazere Draždiak v Bratislave. Nikto z nich však nemá rúško a osobný odstup je tiež nedostatočný u mnohých.

„Chcem opätovne vyzvať ľudí, aby si uvedomili, aké je dôležité nezdružovať sa, nosiť rúška a dodržiavať medzi sebou rozostupy, ak idete do prírody,“ odkazuje prezident Policajného zboru SR Milan Lučanský.

FOTOGRAFIA HANBY: POKUTY PRE NEZODPOVEDNÝCH A ODKAZ OD PREZIDENTA POLICAJNÉHO ZBORUGen. Milan Lučanský: "Chcem…

Gepostet von Polícia Slovenskej republiky am Sonntag, 12. April 2020

Ten ľuďom pripomína, že porušujú uznesenie vlády a dopúšťajú sa priestupku. Za to im hrozí pokuta od tisíc do 1 659 eur. „Mnohých sme upozorňovali, usmerňovali a museli sme pristúpiť aj k pokutovaniu. Dôrazne vás žiadame, aby ste boli zodpovední, lebo pre pár teplých dní, môžete predĺžiť a zhoršiť situáciu na Slovensku,“ zdôrazňuje Lučanský.

—  SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...