Rekordný mesiac. Za marec mal Denník S viac ako 2 milióny zobrazení

Denník S (Zdroj: Archív DS)

Už niečo vyše pol roka existencie vám na portáli Denník S denne prinášame aktuálne správy, rozhovory, komentáre a dôležité informácie z domova a zo zahraničia. V marci Denník S vďaka vášmu záujmu prekonal doterajšie rekordy návštevnosti portálu, keď za jediný mesiac zaznamenal viac ako 2-milióny zobrazení.

Portál Denník S vznikol ako projekt vydavateľstva Tribun Media a.s., ktorý sa od začiatku snaží dodržiavať všetky princípy a zákony súvisiace s novinárskou praxou. Aj vzhľadom na pomerne malý tím ľudí, ktorí sa na projekte podieľajú, nás teší, že záujem o našu prácu postupne stále rastie.

Podľa dát z nástroja Google Analytics mal web DennikS.sk za január takmer 850-tisíc zobrazení a navštívilo ho vyše 320-tisíc používateľov internetu. To by nebol na začínajúci portál vôbec zlý výsledok a postupný nárast pokračoval aj vo februári, keď počet zobrazení stúpol na 970-tisíc.

Doterajší rekord, ktorý sme popravde s takýmito číslami zatiaľ nečakali, prišiel v marci, keď Denník S dosiahol vyše 2,1 milióna zobrazení. Portál navštívilo vyše 700-tisíc používateľov internetu, z toho pol milióna nových. To je v porovnaní s januárom viac ako dvojnásobný nárast návštevnosti.

Zobrazenia stránky Denník S za prvé 3 mesiace roku 2020 (Zdroj: Tribun Media a.s.)

Z dát Google Analytics ďalej vyplýva, že väčšinu, viac ako štvrtinu (27,3%), návštevníkov Denníka S tvoria ľudia vo veku od 25 do 34 rokov. Podobnú časť tvoria čitatelia od 55 do 64 rokov, ktorých je 22,3 %. Necelá pätina (19,6%) sa pohybuje vo veku 35 – 44 rokov. Starších čitateľov je už o niečo menej. V skupine od 45 – 54 rokov je to rovných 14 % a čitatelia nad 65 rokov tvoria len niečo vyše 11 % návštevníkov portálu.

Vekové rozloženie návštevníkov portálu Denník S (Zdroj: Tribun Media a.s. )

Snažíme sa informovať objektívne, neskreslene a pravdivo o udalostiach doma aj vo svete, prinášame rozhovory, analýzy aj komentáre k aktuálnemu dianiu.

Za niečo vyše pol roka existencie Denník S uverejnil tisícky článkov a takmer 80 (teda viac ako 10 mesačne) rozhovorov s analytikmi, odborníkmi a poprednými predstaviteľmi slovenskej politiky naprieč politickým spektrom. Spomeňme napríklad rozhovory s Jánom Budajom, Marekom Krajčím, Annou Záborskou, Borisom Kollárom, Richardom Sulíkom, Antonom Hrnkom, Erikom Zbiňovským, Dušanom Jarjabkom, Ľubošom Blahom, Eduardom Chmelárom, exprezidentom Ivanom Gašparovičom a s mnohými ďalšími.

V budúcnosti pripravujeme ešte viac obsahu a plánujeme pracovať na ďalšom rozvoji portálu Denník S. Ďakujeme za dôveru.

— TOP

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

1

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter