V Rusku prudko stúpol počet pacientov s koronavírusom

Petrohrad (Zdroj: pixabay.com)

Ruské úrady informovali v piatok o 1 786 nových prípadoch koronavírusu. Celkový počet nakazených tak v krajine podľa oficiálnych údajov stúpol na 11 917.

Pandémia v Rusku v posledných týždňoch veľmi zosilnela, pričom počet prípadov exponenciálne rastie a každých niekoľko dní sa zdvojnásobuje.

Kritici Kremľa však spochybňujú oficiálne štatistiky a poukazujú na rastúci počet pacientov so zápalom pľúc. Skutočný počet prípadov nákazy novým vírusom tak podľa nich môže byť oveľa vyšší.

Podľa oficiálnych údajov zomrelo doteraz na ochorenie COVID-19 v Rusku celkovo 94 ľudí.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...