VIDEO Šialenosť, spravili sme z toho fetiš. Matovičovi sa neviem dovolať, hovorí Sulík o kolónach

Video Richarda Sulíka (Zdroj: Facebook)

Šialenosť, treba to zastaviť. Aj tak komentuje podpredseda vlády Richard Sulík dôsledok zákazu vychádzania počas veľkonočných sviatkov. V príspevku na sociálnej sieti poukazuje na hodinové zdržania a kolaps dopravy na Slovensku, pričom pripomína, že pre 800 mŕtvych ľudí ročne na chrípku si hospodárstvo nejdeme zlikvidovať. Prečo to teda robíme pri 500 nakazených na koronavírus?

Kilometrové zápchy a kolaps dopravy. Aj tak v súčasnosti vyzerá dopravná situácia na niektorých miestach Slovenska, napríklad v Bratislave. Je to výsledkom posledných opatrení vlády, ktorá počas veľkonočných sviatkov zaviedla obmedzenie pohybu občanov a povinné kontroly na cestách. Z boja proti koronavírusu sa stal fetiš, hodnotí podpredseda vlády SaS Richard Sulík.

Kvôli 800 mŕtvym na chrípku ročne si ekonomiku nelikvidujeme. Kvôli 500 nakazeným na koronu áno. Po celom Slovensku sa tvoria kilometrové zápchy na inak poloprázdnych diaľniciach. Zavreli sme desaťtisíce malých obchodov a vláda nie je v stave im ani len prispieť na nájomné,“ píše predseda strany SaS v príspevku na sociálnej sieti.

„Bohužiaľ, hodiny argumentovania na vláde a koaličnej rade nepomohli,“ píše Sulík a dodáva, že sa súčasnému premiérovi Igorovi Matovičovi nevie dovolať.

„Toto je šialené a musí to skončiť,“ komentuje celú situáciu Sulík. Súčasťou príspevku je aj video, ktoré ukazuje presný dopad týchto obmedzení.

Z BOJA PROTI KORONE SME SPRAVILI FETIŠKvôli 800 mŕtvym na chrípku ročne si ekonomiku nelikvidujeme. Kvôli 500 nakazeným…

Gepostet von Richard Sulik am Mittwoch, 8. April 2020

—  JOR

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...