Hviezdna Austrálčanka nedokončila virtuálne preteky, odpojil ju manžel. Je to idiot, tvrdí Carfraeová

Mirinda Carfraeová s manželom Timom O'Donnellom (Zdroj: SITA)

Aj vo virtuálnom svete môžu športovcov v pretekoch prekvapiť či zaskočiť neočakávané udalosti – napríklad neúmyselné odpojenie od elektrickej siete.

Austrálska triatlonová hviezda Mirinda Carfraeová má za sebou novú mimoriadne cennú skúsenosť, že aj vo virtuálnom svete ju v pretekoch môžu prekvapiť či zaskočiť neočakávané udalosti. Trojnásobná víťazka populárneho a mimoriadne náročného Ironmana na Havaji totiž musela odstúpiť z virtuálnych pretekov v triatlone z mimoriadne prozaického dôvodu – jej manžel doma zakopol o elektrickú zásuvku a odpojil zo siete 39-ročnú profesionálnu športovkyňu. Následkom toho bolo jej vynútenie odstúpenie z pretekov. Informáciu prinieslo periodikum Brisbane Times.

Carfraeová bola na tom počas cyklistického úseku dobre, keď viedla pre Američankou Jocelyn McCauleyovou, Kanaďankou Angelou Naethovou a Juhoafričankou Jeanni Seymourovou. Prišiel však neočakávaný zásah a preteky sa pre ňu predčasne skončili. “Chcel ma počas pretekov motivovať tým, že predo mňa vyloží získané trofeje. Keď však prechádzal okolo mňa, omylom kopol do zásuvky a bolo po pretekoch. Je to idiot,” napísala triatlonistka na sociálnych sieťach a pridala aj fotografiu s úsmevom, že všetko zobrala športovo a na manžela sa nehnevá a iba si z neho uťahuje.

“Pár dní mi asi potrvá, kým mu odpustím,” poznamenala. Svet športu sa aktuálne presunul do virtuálnej roviny. Pandémia koronavírusu totiž v krátkom čase mala za následok pozastavenie drvivej väčšiny športových podujatí na celom svete. Okrem triatlonu si športovci teraz porovnávajú sily v cyklistike na trenažéroch a prebiehajú aj virtuálne preteky formuly 1.

Aj manžela skúsenej Austrálčanky Timothyho O’Donnella čakajú triatlonové preteky, stane sa tak počas najbližšieho víkendu. “Ja isto nespravím niečo podobné,” dodala podľa webu scmp.com Carfraeová, ktorá spolu s manželom žije v USA.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...