Princ Charles otvorí novú nemocnicu pre pacientov s COVID-19

Nightingale Hospital (Zdroj: SITA)

Britský princ Charles oficiálne otvorí novú nemocnicu, ktorú postavili za deväť dní v areáli veľkého výstaviska vo východnej časti Londýna.

Nightingale Hospital, ktorá sa nachádza v ExCel London, poskytne intenzívnu starostlivosť pre štyritisíc pacientov s ochorením COVID-19.

Princ tento týždeň ukončil karanténu po tom, ako mu predtým vyšiel pozitívny test na koronavírus. Dočasnú nemocnicu otvorí v piatok prostredníctvom videospojenia z jeho škótskeho sídla Birkhall a plánuje tiež vzdať česť tým, ktorí zariadenie postavili.

Pripojiť by sa k nemu mal aj minister zdravotníctva Matt Hancock, ktorý sa nedávno takisto vyliečil z koronavírusu.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Európske vlády a USA požadujú prepustenie Navaľného

Európske vlády a USA požadujú prepustenie Navaľného

Niekoľko európskych vlád aj predstavitelia Spojených štátov vyzvali na prepustenie ruského opozičného lídra Alexeja Navaľného, ktorého v nedeľu zatkli po prílete do Moskvy. Informuje o tom spravodajský portál BBC. Prepustenie jedného z najväčších kritikov ruského prezidenta Vladimira Putina..

Odoberajte náš newsletter