Matovič chce niečo epické, aby v očiach ľudí tromfol Pellegriniho, hovorí Hlina

Alojz Hlina (Zdroj: SITA)

Matovič neznesie, že by nebol centrom pozornosti, myslí si bývalý predseda KDH Alojz Hlina. To je podľa neho dôvod, prečo vôbec otvoril polemiku o vypnutí Slovenska, ktorou chcel tromfnúť Pellegriniho opatrenia. Dodáva tiež, že tento egocentrizmus je vidieť aj vtedy, ak niektorí z jeho partnerov príde s nejakým nápadom, ako tomu bolo v prípade Borisa Kollára a návrhu na zníženie platov poslancov.

Nedávne vyhlásenie premiéra Igora Matoviča o možnom ‚vypnutí‘ celého Slovenska sa nestretlo s pochopením u mnohých politikov i odborníkov. Nerozumejú, prečo by chcel Matovič opatrenie, ktoré by s najvyššou pravdepodobnosťou zničilo hospodárstvo našej vlasti. Alojz Hlina, bývalý predseda KDH, má svoju teóriu.

„Igor Matovič potrebuje niečo epické,“ hodnotí pohnútky predsedu OĽaNO v príspevku na sociálnej sieti Hlina. Vidí to tak, že Matovič nechce, aby bol Peter Pellegrini zapísaný u Slovákov ako ten, ktorý v čase pandémie spravil tie najdôležitejšie rozhodnutia či opatrenia.

Igor Matovič potrebuje niečo epické. Približne čosi také, ako keď ten camerlengo vo filme Anjeli a démoni (podľa knihy…

Gepostet von Alojz Hlina am Mittwoch, 1. April 2020

Kráľ slnko

„On je zatiaľ tým bájnym hrdinom, a nie Matovič,“ dodáva s tým, že niečo také nový premiér jednoducho neznesie. Preto teda začal s tými rečami o vypnutí krajiny, pričom má ísť len o ďalší marketing, ktorý musí pri Matovičovi byť vždy a všade.

„Koaliční partneri sa musia naučiť aj jednu vec týkajúcu sa spolupráce s Igorom Matovičom. Najväčším problémom akéhokoľvek nápadu bude to, že ho nevymyslel alebo neoznámil Igor Matovič,“ hodnotí Hlina.

Nápady musia byť jeho

Dodáva, že na vlastnej koži to pocítil napríklad už poslanec Viskupič či predseda hnutia Sme Rodina Boris Kollár. Jeden zverejnil opatrenia na pomoc ekonomike a druhý si dovolil ohlásiť zníženie platov poslancov.  

„Je toho viac, čo by sa dalo napísať. Marketing vždy a všade a navyše k tomu niečo desivé. Ale to postupne zistíme neskôr,“ zakončuje príspevok Hlina. Dodáva však, že teraz je dôležité, aby aspoň niektorí ľudia ostali rozumní a skúsili korigovať tieto úlety.

— JOR

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...