Kollár chce predniesť návrh, aby si ústavní činitelia znížili platy

Predseda NR SR Boris Kollár (v popredí) počas mediálneho brífingu v rámci potlesku zdravotníkom a hasičom bojujúcim proti šíriacemu sa ochoreniu COVID-19 (Zdroj: SITA)

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky Boris Kollár chce na sobotňajšej koaličnej rade predniesť návrh, aby si ústavní činitelia znížili platy na navyhnutné obdobie.

Všetko má svoj symbol a tento by mal z našej strany znamenať to, že sme na jednej lodi,” uviedol Kollár.

Predseda parlamentu Boris Kollár spolu s predstaviteľmi všetkých strán parlamentu rozsvietili Bratislavský hrad s nápisom Ďakujeme a Spolu to zvládneme v rámci iniciatívy #potleskprezdravotnikovahasicov. Poďakovali tak ľudom, ktorí stoja v prvej línii v boji s koronavírusom, zdravotníkom, hasičom, policajtom, pracovníkom v logistike či predavačom.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...