Ochranné prostriedky už distribuujú zdravotníkom

Vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici, archívne (Zdroj: SITA)

Ochranné prostriedky už distribuujú zdravotníkom. V piatok o tom informovala hovorkyňa ministerstva zdravotníctva Zuzana Eliášová s tým, že ochranné prostriedky už v niektorých nemocniciach sú a postupne sa rozvážajú ďalšie.

K dispozícii ich už momentálne majú v Univerzitnej nemocnici Bratislava, Univerzitnej nemocnici Louisa Pasteura v Košiciach, Fakultnej nemocnici F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici, Univerzitnej nemocnici v Martine či fakultnej nemocnici v Prešove.

Ako Eliášová uviedla, Správa štátnych hmotných rezerv (SŠHR) sa dohodla na spolupráci s Generálnym štábom ozbrojených síl SR. Ochranné prostriedky sa tak distribuujú už aj zo skladu SŠHR v Slovenskej Ľupči.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...