Bývalý predseda Trnavského kraja Tibor Mikuš vstúpil do SNS

Tibor Mikuš (Zdroj: SITA)

K dnešnému dňu má strana SNS dovedna 7 793 členov. Predsedníctvo Slovenskej národnej strany (SNS) dnes prijalo do strany nových členov. Jedným z nich je bývalý predseda Trnavského samosprávneho kraja Tibor Mikuš.

„Ďalším významným členom sa stal Zdenko Čambal, primátor mesta Holíč. K dnešnému dňu má strana SNS dovedna 7 793 členov podľa evidencie za posledných šesť rokov,” informovala agentúru SITA hovorkyňa SNS Zuzana Škopcová. Mikuš i Čambal boli predtým v HZDS. V roku 2009 stáli pri založení strany Nová demokracia.

Hlavnou témou zasadnutia predsedníctva SNS bola tvorba volebného programu ako aj vyčlenenie finančných prostriedkov do kampane parlamentných volieb 2020, príprava propagačných materiálov, podujatí a akcií SNS či reklamných predmetov.

Predsedníctvo vyhodnotilo aktivity jednotlivých krajov a okresov počas leta ako aj Letnej hliadky SNS, ktorá má za sebou niekoľko tisíc rozhovorov s návštevníkmi jednotlivých okresov, ale i s domácimi. Letná hliadka SNS bude pokračovať i v predvolebnej kampani, aby ľudí v skratke informovala o zásadných veciach, ktoré sa SNS podarilo presadiť počas volebného obdobia alebo na jednotlivých rezortoch v gescii SNS.

-SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter