Baránek o PS/Spolu: Nie je ich tak veľa, ako sú ukričaní

Ján Baránek (Zdroj: youtube.com)

Tesný volebný neúspech progresívnej koalície baví internet a takisto otvára aj priestor pre vážnejšie hodnotenia. S jedným krátkym a symbolickým vyrukoval už aj šéf agentúry Polis Ján Baránek.

„Nedávno som v jednej televízii hovoril, že ich nie je tak veľa, ako sú ukričaní, lebo majú na to peniaze a médiá (niektoré). Potvrdilo sa to. Som spokojný. Zatiaľ len toľko,“ napísal analytik na svojom facebookovom profile a Denníku S potvrdil domnienku, že hovoril práve o progresívcoch.

Možný neúspech nového politického subjektu pritom prognózoval už aj v minulosti, pričom PS/Spolu označil za neomarxistickú ľavičiarsku stranu.

Ján Baránek prisľúbil Denníku S komplexné zhodnotenie volebných výsledkov. Prečítať by ste si ho mohli už zajtra.

— TOD

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...