Kiska sa so Šuligom stretol priamo v prezidentskom paláci

Andrej Kiska (Zdroj: youtube.com)

Bývalá hlava štátu a terajší šéf strany Za ľudí Andrej Kiska priznal, že kontroverzný podnikateľ Michal Šuliga ho navštívil počas výkonu minulej verejnej funkcie priamo v Grasalkovičovom paláci.

Stretnutie sa odohralo pred rokom a Šuliga vraj prišiel za Kiskom aj so synom, ktorý chcel mať fotku s prezidentom. „Moja hlúposť je, že som dobrák,“ nechal sa počuť šéf strany Za ľudí.

Igor Matovič, ktorý bol počas Kiskovho priznania jeho diskusným partnerom v Denníku N, navrhol, aby Kiska pravdivosť svojich slov preukázal aj na detektore lži.

„Andrej by napichol mňa, ja by som napichol jeho, dali by sme si desať otázok. Nebolo by to lepšie? Jasné, že by to bolo lepšie,“ povedal Matovič.

Michal Šuliga bol kľúčovou postavou všetkých troch diskreditačných videí, ktoré sa objavili v súvislosti s pozemkovými kauzami exprezidenta a zavarili mu v posledných momentoch súčasnej predvolebnej kampane. Šuliga bol tým, kto dohadoval pozemkové podvody týkajúce sa aj Kiskovej kauzy a tiež mu pomáhal pri stavbe jeho nebankovky. Ide o podnikateľa, voči ktorému je vedených viacero trestných konaní a ktorý má kontakty na mafiu.

— TOD

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...