Moja blbosť, že som sa s tým človekom stretol a rozprával, reaguje Kiska na nové video

Andrej Kiska (Zdroj: SITA)

Bývalý prezident Andrej Kiska reagoval na posledné video, na ktorom je opätovne tajne natočený pri rozhovore s Michalom Šuligom. Prirovnáva to k snahám na pošpinenie jeho reputácie pred prezidentskými voľbami v roku 2014.

Bývalý prezident a predseda strany Za ľudí reagoval na nové video, v ktorom figuruje on sám a kontroverzný podnikateľ Michal Šuliga. Podotýka, že ide o ďalšie postrihané video, ktorým sa ho snažia namočiť do niečoho nekalého.

Keď sa ešte klamalo priamo a nie do skrytej kamery, vyzeralo to tak, ako v tomto videu. Pustite si. Zaspomínajte si. Fico v roku 2014,“ poukazuje Kiska v úvode svojho príspevku na ktorom poukazuje na obdobné ohováranie z minulosti.

Podľa Kisku je presne vidieť, kto sa ho snažil do čoho namočiť, a ako to on odmietol. „Áno, moja blbosť je, že som sa s tým človekom vôbec stretol a rozprával,“ tvrdí dnes Kiska.

Ak mal Smer záujem ma zdiskreditovať, ako pred prezidentskými voľbami v roku 2014, touto sériu trápnych videií sa im to znova nepodarilo,“ pokračuje bývalý prezident. Dodáva, že voľby skončia podobne ako v roku 2014 a Fico opätovne prehrá.

TRETIE, ŠTVRTÉ, PIATE VIDEOKeď sa ešte klamalo priamo a nie do skrytej kamery, vyzeralo to tak, ako v tomto videu….

Gepostet von Andrej Kiska am Sonntag, 23. Februar 2020

— JOR

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...