Premiéra Pellegriniho hospitalizovali

Peter Pellegrini v nemocnici (Zdroj: FB/P.Pellegrini)

Predsedu vlády SR a volebného lídra strany Smer – sociálna demokracia Petra Pellegriniho v sobotu v noci hospitalizovali.

Pellegriniho previezli do Nemocnice sv. Michala v Bratislave. Dôvodom je akútna infekcia horných dýchacích ciest spojená s vysokými teplotami.

Vzhľadom na svoj zdravotný stav premiér dočasne ruší všetok svoj program. Agentúru SITA o tom informoval Tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR.

Premiér o svojom zdravotnom stave informoval v nedeľu ráno na svojom oficiálnom facebookovom profile.
Milí priatelia,

„V najnevhodnejšej chvíli ma zradilo zdravie. Už posledné dva týždne som sa trápil s rozsiahlou infekciou, no snažil som sa napriek tomu v tejto hektickej dobe ďalej pracovať. V piatok som ešte absolvoval rýchlu cestu do Bruselu na dôležité rokovanie k rozpočtu Európskej únie. Žiaľ, všetko si to vypýtalo svoju daň a od včera večera som hospitalizovaný v bratislavskej nemocnici,“ napísal Pellegrini na sociálnej sieti.

V závere sa premiér poďakoval lekárom i sestričkám, ktorí sa o neho postarali, a dodal, že dúfa, že sa čím skôr bude môcť vrátiť k svojej práci.

Milí priatelia, ako vidíte, v najnevhodnejšej chvíli ma zradilo zdravie. Už posledné dva týždne som sa trápil s…

Gepostet von Peter Pellegrini am Sonntag, 23. Februar 2020

— SITA, TOP

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...