Po Líviu z Kulturblogu prišla NAKA do školy, píše exposlanec ĽSNS Mazurek

Lívia Garčalová (Zdroj: SITA)

Za známou blogerkou z portálu Kulturblog Líviou Garčalovou prišla do školy NAKA. Informoval o tom bývalý poslanec za stranu ĽSNS Milan Mazurek na sociálnej sieti Facebook.

„Jeden omega sójový chlapec s preukazom príslušníka NAKA, spolu s kolegyňou dnes prišli za Líviou Garčalovou do školy v Spišskej Novej Vsi,“ píše Mazurek na Facebook a dodáva, že jej mali klásť otázky ohľadom jej činnosti na Kulturblogu.

„Len pred týždňom pritom bola na výsluchu v Košiciach spolu s právničkou. Paródie na policajtov, ktoré sú zamestnané na protiextrémistickej jednotke NAKA, z toho asi boli nešťastné, tak sa rozhodli ísť si pre Líviu priamo do školy, vyvolať nátlak a šíriť strach!“ píše Mazurek.

Neskôr ich v texte dokonca bývalý poslanec označuje za gestapo, ktoré „jednoducho musíme zrušiť“.

Tvrdenie Mazureka potvrdila aj samotná Garčalová. „Napísala by som k tomu viac, ale viete, prestávky v škole sú krátke,“ uviedla.

Kulturblog je portál s prepojeniami na stranu ĽSNS. Lívia Garčalová v ňom pôsobí ako redaktorka. Známou sa stala viacerými videami, v ktorých kritizuje liberálov alebo LGBT agendu.

Denník S o reakciu požiadal aj políciu. Článok budeme aktualizovať.

ZA LÍVIOU DNES PRIŠLA NAKA DO ŠKOLY!Jeden omega sójový chlapec s preukazom príslušníka NAKA, spolu s kolegyňou dnes…

Gepostet von Milan Mazurek – poslanec NR SR am Freitag, 21. Februar 2020

— JOR

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...