Béla, tie svine ťa zožrali. Iba si chcete zachrániť kreslá, odkazuje Bugárovi spoluzakladateľ Mostu-Híd Zsolt Simon

Zsolt Simon (Zdroj: SITA)

Uzatvorenie koaličnej dohody so Smerom v roku 2016 znamenalo pre Bélu Bugára spustenie permanentných vĺn kritiky. Tie neutíchajú ani pred blížiacimi sa voľbami. Na šéfovi Mostu-Híd si totiž po čase zgustol aj jeho bývalý spolustraník Zsolt Simon. Bugára obvinil z prevádzkovania systému mafie, upozornil ho na žalostný koaličný potenciál a myslí si, že si iba túži zachrániť kreslo.

„Drahý Béla, aj teba aj tvoju stranu tie SVINE zožrali. Stali ste sa koaličným partnerom FICA, kryli ste ich kauzy, pomáhali ste ich držať v zóne beztrestnosti,“ píše na Facebooku jeho priamy konkurent a kandidát Maďarskej komunitnej spolupatričnosti.

Okrem iného tým reagoval aj na leták, v ktorom sa šéf Mostu vyjadril, že nepodporí koalíciu so Smerom a ani do nej nevstúpi.

„Podieľali ste sa na prevádzkovaní štátneho aparátu, ktorý sa značne podobá na systém mafie. Konali ste v zhode mnohokrát, takmer vždy. Chápadlá chobotnice Vás už ale nepustia!“ pripomína Simon s tým, že potencionálni koaliční partneri pre Most sú iba Smer, SNS a ĽSNS.

„V očiach pravice ste stratili rešpekt a po štyroch rokoch v tejto „najlepšej“ vláde, Vám už nikto neverí a veriť nebude,“ konštatuje politik, ktorý dal zbohom tejto strane práve po voľbách v roku 2016.

„Človek so stratou charakteru a politickej tváre je pre svoju záchranu schopný naozaj všetkého. Voliči si už uvedomili, že hlasy odovzdané vo voľbách MOST-u neprinesú zmenu, chcete si len zachrániť kreslá a pokračovať so SMER-om,“ uzatvára.

Kedves Béla,Téged és pártodat megették a DISZNÓk. Fico koalíciós partnerei lettetek, védtétek piszkos ügyeiket,…

Gepostet von Simon Zsolt am Montag, 17. Februar 2020

— TOD

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...