Stačí nájsť plot, nalepiť nálepku a národ je vo vytržení. Nikomu nevadí, že to nebola Počiatkova vila, píše Hrnko

Anton Hrnko (Zdroj: SITA)

PÍŠE ANTON HRNKO (SNS): Skutočne, normálny človek sa nestačí čudovať, čo si všetko vymyslia rôzni “politickí žreci”, len aby dokázali, že ich produkt je ten najlepší, ktorý by mali občania podporiť vo voľbách.

Skutočne excelentne sa darí vytvárať zdanie užitočnosti klaunovi a psychopatovi z Trnavy. Veď je to také jednoduché! Stačí zájsť na Riviéru, odfotiť tam najluxusnejšiu vilu, aká tam je, a vyhlásiť o nej, že patrí bývalému ministrovi financií. Potom si ešte nájsť plot, kde nás neodoženú a tam nalepiť letáčik Majetok Slovenskej republiky. A národ je vo vytržení. Ale im to ten blázon ukázal! To, že to nebola Počiatkova vila, to už nikoho nezaujíma. Hlavne, že to manipulátor a daňový podvodník z Trnavy povedal.

Nechcem nikomu ubližovať. O Jožovi Pročkovi som nikdy nemal valnú mienku. Ale to, čo predviedol v diskusii na TA3, to prelomilo najhlbšie dno akejkoľvek normálnej politickej propagácie. Hádam od 50. rokov, keď sa ku kormidlu dostali nevzdelaní a “presvedčení” predstavitelia “robotníckej triedy”, nezažila slovenská verejnosť tak otrasné produkovanie fráz a rektálny alpinizmus (v štvrtej cenovej triede sa tomu hovori riťolezectvo), ako bolo “diskusné” vystúpenie tohto vraj umelca. No, hnus, pane faráři, hnus!

Neviem, ale ešte som nepochopil, ako môže niekto chcieť vylúčiť polovicu slovenskej populácie z rozhodovania o štáte. Presne toto sleduje Matovičove slávne referendum. Podľa oficiálnych údajov cca 50 % Slovákov stále nie je na nete, teda sa nemôže ani zúčastniť najnovšieho “politologického gólu” trnavského komedianta. V celej histórii zastupiteľskej demokracie vždy občania dali hlas tým, čo im predstavili nejaký program, a dali im obmedzený čas, aby ho realizovali. Nuž a tu nám ponúkajú urobiť zo Slovenska novú pokusnú farmu králikov, ktorú nám chce vybudovať človek, ktorý žiaden program realizovateľný v reálnej dobe nevie urobiť! Tak si vymýšľa niečo, čo dopredu nie je možné splniť. Ale pri dobrom vymývaní mozgov tých, čo sa nechcú namáhať rozmýšľaním, to môže vypadať zaujímavé.

Ľudia, chyťte sa zdravého rozumu! Neverte pekným sľubom! Nikto vám nemôže toľko splniť, koľko vám niektorí politici sú ochotní sľúbiť. Verte reálnym programom, nie fantazmagóriám. Najmä, keď sú výplodom nezdravého rozumu!

(Vyšlo ako PR článok)

— JOR

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...