Feherváry s Pánikom pri výhre Washingtonu, Ovečkin si pripísal hetrik

Martin Feherváry, 42 (Zdroj: SITA)

Hokejisti Washingtonu Capitals zvíťazili v stredajšom stretnutí na domácom ľade proti Los Angeles Kings 4:2. Do stretnutia nastúpili aj dvaja slovenskí reprezentanti Martin Feherváry a Richard Pánik.

Pre Martina Feherváryho to bola po dlhšej odmlke ďalšia príležitosť v tíme víťazov ligy z roku 2018. Nastúpil v tretej formácii spolu s krajanom Richardom Pánikom. Feherváry strávil na ľade značný čas. Necelých dvadsať minút (19:55) je určite pre tak mladý talent len prínosom. Feherváry sa prezentoval aj jednou strelou na súperovu bránku, a 2 plusovými bodmi. Myslím si, že Feherváry má veľkú budúcnosť v najlepšej lige sveta.

Richard Pánik, zdá sa, sa už nastálo zabýval v tretej formácii tímu z hlavného mesta Spojených štátov. Jeho čas na ľade v tomto zápase bol 14:03 a na súperovu bránku vyprodukoval 3 strelecké pokusy. V posledných zápasoch ho chváli za bojovnosť aj tréner Capitals.

O víťazstvo sa postarala najväčšia hviezda Capitals, nikto iný než hrajúca legenda Alexander Ovečkin. Ruský cár „zostrelil“ kráľov z Los Angeles čistým hetrikom v poslednej tretine. Pripísal si hetrik s číslom 27 a celkovo gól s poradovým číslom 698. Zároveň sa tak dostal na prvé miesto v tabuľke strelcov, kde od začiatku sezóny kraľuje Bostonský David Pastrňák.

— Rastislav Harakaľ

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...