Kočnerových ľudí Sulík tlačil do SaS. Už nebudem ticho. Chceli sme tomu zabrániť a vyštval nás, hovorí exsaskárka Blahová

Jozef Rajtár a Richard Sulík

Predseda SaS Richard Sulík sa obklopoval kamarátmi kontroverzného podnikateľa Mariana Kočnera a tlačil ich do strany. Snažili sme sa tomu zabrániť, tvrdí bývalá členka z SaS Natália Blahová (Demokratická strana). Richard Sulík tvrdí, že jej vyjadrenia vychádzajú z jej frustrácie po odchode z SaS.

Politici už dávno nemajú kožu na ksichte. Bolo to vidieť aj na včerajšej premiére filmu Sviňa, po ktorej sa pred plátno postavil šéf SaS Richard Sulík, hovorí bývalá saskárka Natália Blahová, ktorá ide do volieb na kandidátke Demokratickej strany.

„Chcelo sa mi zvracať, keď mi mysľou prebehli tie jeho zásluhy. Trinásťkrát na raňajkách nebol u mňa ani ten najlepší priateľ. Zatiaľ čo Sulík u Kočnera áno. V jeho dome. Ako druhý najvyšší ústavný činiteľ,“ komentuje Blahová, pričom dáva dôvod, prečo boli ľudia okolo Ľubomíra Galka „vyštvaní z jeho strany“.

Blahová: Žiadna náhoda

Podľa Blahovej neboli raňajky Sulíka a Kočnera žiadnou náhodou alebo omylom. „…sme zistili, že sa obklopuje ďalšími Kočnerovými kamarátmi. Lebo ich tlačil do strany. Lebo sme sa snažili tomu zabrániť,“ tvrdí Blahová a dodáva, že Sulík opakovane kričal na poslanca Jozefa Rajtára. „Ty okamžite prestaň s tými štekacími tlačovkami proti Kočnerovi a nájdi si normálnu tému!“ malo podľa Blahovej od Sulíka zaznieť.

Údajné spojenectvo Kočnera a Sulíka je podľa Blahovej vidieť aj na zostavovaní kandidátky SaS po tom, ako sa Sulík galkovcov zbavil. „V tú ranu nastúpil na kandidátku Mika – Kočnerov priateľ z Donovál. Okamžite vstúpil do strany Droba, ktorý sa s Kočnerom len nedávno dohováral na tom, ako budú pred novinármi komunikovať ich spoločné kšefty s apartmánmi. Pri Sulíkovi v jeho pracovni aj na spoločenských udalostiach sa k nemu túlili manželia Albertiovci, ktorí pre Kočnera zakladali stranu Cieľ. Aj ďalšie obskúrne postavičky si tam našli svoje zázemie,“ vysvetľuje Blahová.

„Chce sa mi zvracať. Robiť si politickú kampaň po filme, v ktorom niekto ako Kočner vraždil a riadil znásilňovanie detí, to už je cez všetky moje čiary. Už nebudem ticho. Tak teraz už viete, prečo som hovorila, že SaS je nebezpečná strana,“ uzatvára poslankyňa.

🐷 SVINSTVO NA SVINI. UŽ NEBUDEM TICHO! 🐷Film Sviňa je sploštený odraz slovenskej reality, lebo tá je oveľa horšia….

Gepostet von Natália Blahová am Samstag, 8. Februar 2020

Sulík: Je frustrovaná

Predseda SaS Richard Sulík v reakcii na tieto mimoriadne závažné obvinenia uviedol, že vychádzajú z frustrácie Blahovej. „V strane SaS mala svoje pevné miesto, patrila k tým ľuďom, na ktorých sme stavali a na ktorých som sa vždy mohol spoľahnúť. Boli sme skvelý tím,“ komentuje Sulík s tým, že Blahová sa podľa jeho názoru nechala opantať intrigami a štvanicami.

„Mám pochopenie pre frustrovaných ľudí. Musí to byť strašný pocit vyskočiť z dobre rozbehnutého vlaku rovno do kravského lajna,“ tvrdí Sulík. Predseda SaS hovorí, že verí v „porozumenie“ voličov pre túto situáciu.

— STE

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...