Odkedy ma znásilnil Trump, už nikdy som nemohla mať sex, vraví americká novinárka

Donald Trump (Zdroj: SITA)

Trump vyhlásil, že novinárku, ktorá ho obviňuje zo znásilnenia, vôbec nepozná. Existuje však fotografia z ich spoločného stretnutia.

Právnici ženy, ktorá tvrdí, že ju v minulosti znásilnil americký prezident Donald Trump, žiadajú od prezidenta vzorku jeho DNA. Tú chcú porovnať so stopami DNA na šatách, ktoré mala žena v osudný deň na sebe.

Už dávnejšie testy ukázali, že na šatách sú vzorky DNA štyroch ľudí, jedným z nich je muž. Ženou, ktorá žaluje Trumpa, je novinárka E. Jean Carroll, známa najmä populárnymi stĺpčekmi, ktoré písala pre magazín Elle.

K znásilneniu malo podľa nej dôjsť v roku 1995 alebo 1996 a Carroll uvádza, že po tejto príšernej skúsenosti už nikdy s nikým nemohla mať sex.

Novinárka Trumpa z tohto zločinu obvinila v júli 2019. Trump jej tvrdenia odmietol a vyhlásil, že túto ženu vôbec nepozná. Americké médiá však neskôr zverejnili fotografiu, na ktorej sú obidvaja spolu aj so svojimi vtedajšími polovičkami.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...