ŠKANDÁL Ministra zadržala polícia. Bol vraj pod vplyvom alkoholu

László Sólymos (Zdroj: SITA)

Pred čínskou reštauráciou v centre Bratislavy stálo policajné auto, z ktorého sa pokúšal dostať na prvý pohľad opitý muž. Policajti museli podľa portálu Pluska stále striehnuť, aby sa nedostal z auta von. Spoznali v ňom ministra životného prostredia a podpredsedu vlády SR László Sólymosa.

„Trvalo to už dlho, možno aj od piatej hodiny. Počuli sme krik, tak sme šli von. Minister ešte s jedným mužom po sebe kričali, myslím, že aj niečo rozbili a nechceli zaplatiť peniaze. Po Číňanoch hádzali peniaze. Minister chcel aj ujsť, tackal sa,“ popisuje svedkyňa z neďalekého obchodu.

Muž, ktorým má byť údajane minister Solymos vraj podľa svedkov vykrikoval, že mu umiera matka a povedal, že Čínskeho predajcu v reštaurácii napadol najprv jeho kamarát.

Pri incidente malo údajne dôjsť k rozbitiu skla na vchode do čínskej reštaurácie v bratislavskom starom meste.

— TOP

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...