Kandidát kotlebovcov vulgárne vynadal policajtom

Marek Darmo (Zdroj: FB/M.Darmo)

Nepríjemný zážitok majú za sebou policajti Obvodného oddelenia Policajného zboru vo Zvolene. Vulgárnosťami ich počastoval kandidát na poslanca.

Ako informovala polícia na sociálnej sieti, policajti zastavili vodiča, ktorý mal krátko pred tým na jednej z križovatiek vo Zvolene cez otvorené okno svojho vozidla vykrikovať na hliadku, v ktorej jeden z policajtov prostredníctvom telefónu dostával pokyny k ďalšiemu plneniu jeho služobných úloh.

Vodič po zastavení vystúpil z vozidla, správal sa povýšenecky a začal policajtom hrubo a vulgárne nadávať. Ako uviedla polícia, následne si spravil aj „selfie“, s ktorou sa neskôr „pochválil“ aj na svojej stránke na sociálnej sieti, z ktorej vyplýva, že je jedným z kandidátov na poslanca NR SR vo februárových voľbách. Prípad zatiaľ preverujú ako priestupok.

POLICAJTI ČELILI AROGANCII, NADÁVKAM A BEZDÔVODNÉMU VYHRÁŽANIU SA Nepríjemný zážitok majú za sebou policajti Obvodného…

Gepostet von Polícia Slovenskej republiky am Freitag, 10. Januar 2020

Mužom, ktorý sa vybúril na policajtoch je Marek Darmo. Ide o kandidáta strany ĽSNS na poslanca parlamentu. Darmo celú vec opísal na sociálnej sieti zo svojho pohľadu. Za kotlebovcov kandiduje z predposledného 149. miesta.

„Idem si dobrý kilometer za policajnou hliadkov a vodič v nej teda službu konajuci policajt si telefonuje. Zastavíme na semaforoch vedľa seba otvorím okno a informujem ich či je to normálne že on si telefonuje a mna budú za to pokutovať. No predstavte si že to skončilo tak že išli hneď za mnou a o 200 metrov ma zastavili že dopravná kontrola. Je toto normálne takáto úbohá reakcia?“ pýta sa Darmo na svojom facebookovom profile.

Kandidát kotlebovcov v závere statusu priznáva, že sa vraj nemohol ovládnuť a musel policajtom povedať že sú „obyčajní sr*či“.

Dnešný príbeh s políciou SR.Idem si dobrý kilometer za policajnou hliadkov a vodič v nej teda službu konajuci policajt…

Gepostet von Marek Darmo am Donnerstag, 9. Januar 2020

— SITA, TOP

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Fico by mal ísť za straníkmi do regiónov

Fico by mal ísť za straníkmi do regiónov

Predseda strany Smer-sociálna demokracia (Smer-SD) Robert Fico by mal čoskoro vycestovať za straníkmi do regiónov, aby s nimi hovoril o aktuálnej situácii v strane. Pre agentúru SITA to povedali členovia strany. Dianie v Smere-SD sa vyhrotilo po nedávnom..