Muž v Bernolákove silvestroval o deň skôr a až príliš. Opitý nabúral 10 áut

Ilustračný obrázok (Zdroj: pixabay.com)

Bratislavčan pod vplyvom alkoholu nabúral do 10 zaparkovaných áut v Bernolákove v okrese Senec na Obilnej ulici. Opitý 38-ročný muž čelí obvineniu z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Polícia pripomína vodičom, aby ani na Silvestra nezabúdali na to že jazda pod vplyvom alkoholu ohrozuje život nevinných.

„V prípade, ak ste požili alkohol, prípadne si nie ste istí prítomnosťou zostatkového alkoholu, využite radšej taxislužbu alebo nech vám autom zavezie zodpovedný vodič, ktorý pred jazdou nepil,” apeluje polícia na Facebooku.

10 VOZIDIEL SA „NEUHLO“ VODIČOVI, KTORÝ V NOCI ZAČAL S OSLAVAMI SILVESTRA 38-ročný Bratislavčan čelí obvineniu z…

Gepostet von Polícia SR – Bratislavský kraj am Dienstag, 31. Dezember 2019

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...