Ficove obvinenie zatiaľ trvá. Správu TA3 vyvrátila prokuratúra

Robert Fico (Zdroj: SITA)

Dnes krátko po obede informovala naša najväčšia spravodajská televízia o zrušení obvinenia expremiéra Roberta Fica v súvislosti s jeho podporou Milana Mazureka. Hovorkyňa prokuratúry Andrea Predajňová ale krátko na to túto verziu vyvrátila.

Správu o ukončení trestného stíhania od TA3 prebrali viaceré slovenské médiá vrátane Denníka S.

„Dňa 20. decembra 2019 bola na Úrad špeciálnej prokuratúry doručená od vyšetrovateľa sťažnosť s odôvodnením, o ktorej doposiaľ nebolo rozhodnuté,“ uviedla však hovorkyňa Andrea Predajňová a znegovala tak pôvodné informácie.

TA3 o 14:08 svoj článok so zreteľom na nové skutočnosti aktualizovala do tejto podoby.

O vyhovení či zamietnutí Ficovej sťažnosti vás budeme informovať.

— TOD

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...