Putin poďakoval Trumpovi

Donald Trump a Vladimír Putin (Zdroj: SITA)

Ruský prezident Vladimir Putin v nedeľu poďakoval svojmu americkému kolegovi Donaldovi Trumpovi za informácie, ktoré pomohli Moskve zmariť teroristické útoky počas Nového roka. Na svojej webstránke o tom v krátkom stanovisku informoval Kremeľ. Podľa neho Putin poďakoval Trumpovi za “informácie doručené prostredníctvom špeciálnych služieb, ktoré pomohli zabrániť dokončeniu teroristických činov v Rusku”.

Ako s odvolaním sa na Federálnu bezpečnostnú službu (FSB) informuje tlačová agentúra Tass, ruské bezpečnostné zložky na základe týchto informácií zadržali dvoch Rusov podozrivých z pripravovania teroristických útokov v Petrohrade. FSB uviedla, že získala informácie od jej amerických partnerov a od podozrivých zhabala materiály, ktoré potvrdzujú, že chystali teroristické činy. Ďalšie podrobnosti neuviedla.

Biely dom tieto informácie zatiaľ nekomentoval.

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Odoberajte náš newsletter