Američan si kúpil povestný žltý autobus. Chce voziť vnúčatá do školy

Ilustračný obrázok (Zdroj: pixabay.com)

Muž z amerického štátu Oregon si kúpil žltý školský autobus, aby mohol svoje vnúčatá voziť do školy. Doug Hayes prezradil rodine svoje plány pred Vianocami a ako uviedol, deti boli nadšené. Svoje vozidlo nazval “Grandfather Express.”

Hayes pre CNN prezradil, že päť z jeho desiatich vnúčat už chodí do školy, pričom navštevujú malú súkromnú Paideia Classical Christian School, ktorá nemá vlastný autobus. Jeho vnúčatá však vždy chceli chodiť do školy v typickom žltom autobuse, a tak sa rozhodol vziať vec do vlastných rúk.

Starý otec sa vydá na prvú rannú trasu v januári, keď sa skončia prázdniny. “Potom zaparkujem autobus doma, sadnem do svojho auta a pôjdem do práce,” povedal. “Myslel som na to, že sa im postarám o spomienku, na ktorú nezabudnú do konca života,” dodal.

THE GRANDFATHER EXPRESS

Grandfathers very own 'Magic School Bus'

Gepostet von In the NOW am Samstag, 28. Dezember 2019

— SITA

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...