Havran: Blaha, ty zástupca potkanieho kráľovstva, viem, čo by si robil v 50-ych rokoch

Michal Havran (Zdroj: SITA)

Zrejme niet poslanca, ktorého meno by sa v ostatných dňoch skloňovalo viac ako Ľuboš Blaha. Známy zákonodarca má vďaka svojim kontroverzným facebookovým vyjadreniam problémy v SAV, ale aj v Akadémii policajného zboru. Dnes sa k jeho neprajníkom pridal mimoriadne ostrým vyjadrením moderátor Michal Havran a v súvislosti so smerákom hovorí o stoke a potkanoch. Bloger Ján Benčík, ktorý uzatvára kandidátku exprezidenta Kisku, sa zase pochválil, že nový kolotoč jeho problémov rozhýbal on osobne.

Len včera Denník S informoval o činnosti kandidáta exprezidentovej strany Jakuba Tomiša voči Ľubošovi Blahovi. Tento regionálny aktivista z Dolného Lopašova sa na najznámejšej sociálnej sieti pýšil tým, že dlhú dobu tohto vládneho poslanca aktívne nahlasuje administrátorom, vraj tiež nedávno docielil kozmetickú úpravu názvu jeho stránky a nechal sa počuť, že v agende zameranej voči nemu bude pokračovať.

Benčík: môj mail neostal bez odovzy

Tomiš však nie je jediným kandidátom strany Za ľudí, ktorý aktívne participuje na Blahovom postihu. Pridal sa k nemu aj populárny bloger a aktivista Ján Benčík. Ten po novom Kiskovu kandidátku uzatvára z posledného, 150-teho miesta.

„Prepáčte, že vás obťažujem práve týmto. Ale chcem sa opýtať, to naozaj SAV nevadí, že Ľuboš Blaha je stále vedený ako jej člen? Najmä vzhľadom na to, čo reálne šíri na sociálnych sieťach,“ písal podľa vlastných slov Benčík dňa 08.12.2019 v podnete adresovanom vedeniu vedeckej ustanovizne.

„Môj blog o Blahovi, ako aj e-mail poslaný 8. decembra v tejto veci SAV neostali bez odozvy a ukázalo sa, že mali reálny význam,“ informoval Ján Benčík po tom, ako dalo kompetentné predsedníctvo na známosť, že sa od aktivít poslanca dištancuje, nakoľko vraj nimi poškodzuje dobré meno akadémie.

Mandát ťa neoprávňuje písať jazykom stoky, myslí si Havran

Touto myšlienkou uvádza svoju kritiku na adresu Blahu moderátor verejnoprávnej televízie. Vo svojom najnovšom blogu sa o ňom ďalej vyjadruje ako o zástupcovia „potkanieho kráľovstva,“ či „teoretikovi oligarchického komunizmu“ alebo „hanbe akadémie.“

„Odsúdeným by si čítal rozsudky dlhé ako tvoje trápne statusy. Viem, čo by si robil na Sibíri v 20. a 30. rokoch, čo v 50. rokoch v Československu,“ konštatuje ďalej Havran.

Blahov slovník je podľa jeho mienky hanbou parlamentarizmu a jeho lži „prispievajú k rozpadu vnútornej identity viac ako kriminálne noviny na Jojke!“

Dnes je vraj poslanec Smeru hnedo-červeným a má fóbiu voči rasám a odlišným sexualitám. „Verím, že byť hviezdou v kanáloch ti dáva pocit zmysluplného a pokojného života. Nepíšem ti to preto, aby si s tým prestal,“ píše v závere rozsiahleho príspevku plného invektív.

— Tomáš Dugovič

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...