Anthony Hopkins: Herci sú celkom hlúpi, môj názor nemá žiadnu hodnotu

Anthony Hopkins (Zdroj: SITA)

Nedávno vyšiel rozhovor dvoch prominentných amerických hercov – Anthony Hopkinsa a Brada Pitta. Okrem tém ako alkoholizmus alebo smrteľnosť padlo slovo aj o súčasnom dianí. Hopkins sa nikdy k politike verejne nechcel vyjadrovať a odmieta to aj teraz. Podľa neho sú totiž herci hlúpi a ich názor nestojí za nič.

V Hollywoode nie je núdza o názory na politiku, či už tú domácu (americkú), alebo zahraničnú. Práve naopak, mnohých súčasných hercov by ste asi museli prosiť, aby vám nepovedali svoj názor, napríklad na Donalda Trumpa.

Anthony Hopkins, oscarový herec z legendárneho filmu Mlčanie jahniat, to však vidí inak. V nedávnom rozhovore s Bradom Pittom sa popri témach ako filmy, alkoholizmus alebo smrteľnosť dostali aj k súčasnej situácii.

„Ľudia sa ma pýtajú, ako vnímam súčasnú situáciu. Hovorím, že neviem. Som len herec. Nemám žiadny názor. Herci sú vcelku hlúpi, môj názor nestojí za nič,“ hovorí Hopkins.

„Nie je to pre mňa žiadna kontroverzia, takže ma do toho nezaťahujte, pretože ja sa toho nezúčastním,“ dodáva.

„Cítim to podobne. Netrápi ma to. Som rád, že sa veci stále vyvíjajú a menia, a nadávanie nič nezmení,“ súhlasí Brad Pitt.

Anthony Hopkins si za týmto názorom určite stojí, keďže aj v minulosti sa vždy vyhýbal komentovaniu politiky. To ho však nezastavilo, aby politikov aspoň hral.

Herec napríklad v roku 1995 stvárnil amerického prezidenta Nixona vo filme Nixon. V súčasnosti sa zase pripravuje na rolu síce nie politika, ale rovno pápeža Benedikta XVI. v pripravovanom filme Dvaja pápeži.

— JOR

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Tisícky ľudí vytvorili protestné rady solidarity

Tisícky ľudí vytvorili protestné rady solidarity

Tisícky ľudí vyšli aj vo štvrtok do ulíc bieloruského Minska a ďalších miest na protest proti výsledkom nedeľňajších volieb, ktoré pripisujú víťazstvo dlhoročnému prezidentovi Alexandrovi Lukašenkovi, a tvrdým zásahom polície proti účastníkom pokojných demonštrácií. Vo viacerých oblastiach Minska..