Zavraždená Viola mala pred smrťou písať podivné správy bývalým priateľom

Viola Macáková (Zdroj: Facebook)

Nové svetlo by na prípad Violy Macákovej mohli vzniesť jej textové správy, ktoré mala poslať pár dní pred smrťou svojim bývalým priateľom. V spravách ich prosí o odpustenie a píše, že musí odísť.

V posledných dňoch sa vyskytli nové správy o Violinom prípade. Nebohá 34-ročná učiteľka a fotografka mala istý čas pred smrťou poslať správy svojim bývalým priateľom. Malo ísť minimálne o štyroch mužov.

Tieto správy muži dostali jeden až dva dni pred jej smrťou. V nich ich žiada o odpustenie a prosí o prepáčenie za to, že musí odísť. Všetci štyria muži už vypovedali na polícii.

Jeden z bývalých priateľov, ktorý pochádza z východu Slovenska, v správe videl aj volanie o pomoc, nebol však schopný dostatočne rýchlo reagovať. Vyjadril svoju ľútosť, že jej nedokázal pomôcť.

Violu Macákovú našli 11. novembra ráno v bratislavskom prístave. Aj napriek ťažkým zraneniam bola ešte údajne pri vedomí, keď prišli záchranári. Umrela pri prevoze do nemocnice. Polícia prípad vyšetruje ako zabitie.

— JOR

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...