Kotlebovec Király mal vraždiť

Ilustračný obrázok (Zdroj: SITA)

Majiteľ pohrebnej služby v Poprade a člen ĽSNS Jozef Király je podozrivý z vraždy. Prípad rieši NAKA. Informuje o tom TV JOJ.

Podľa polície mal dobodať muža bez domova priamo na svojom dvore pri rodinnom dome v Šuňave. Motív nie je známy.

“Z dôvodu vykonávania všetkých potrebných procesných úkonov, bližšie informácie v tomto štádiu k tomuto prípadu momentálne nie je možné poskytnúť,” informovala Jana Ligdayová, hovorkyňa KR PZ Prešov.

Király sa do pozornosti médií dostal už v apríli, keď sa pobil s Rómami v Spišskom Štiavniku. Dôvodom bol spor pre nálepku Mariana Kotlebu na Királyho aute, ktorú však niekto strhol. Kto konflikt začal, nie je známe.  

— ste

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Norbert Bödör ide do väzby

Norbert Bödör ide do väzby

Obvinený nitriansky podnikateľ Norbert Bödör v kauze Dobytkár ide do väzby. Pôvodné rozhodnutie špecializovaného trestného..