Fatálna zrážka autobusu s kamiónom pri Nitre. Najmenej 12 mŕtvych

Zábery z miesta nehody (Zdroj: SITA)

AKTUALIZOVANÉ Najmenej 12 mŕtvych a 17 zranených si vyžiadala nehoda autobusu a nákladného auta pri Nitrianskych Hrnčiarovciach. Informoval o tom Hasičský a záchranný zbor SR.

Dodal, že počet obetí a zranených sa zrejme bude zvyšovať. Na mieste zasahujú desiatky hasičov a k nehode boli privolaní aj leteckí záchranári. Prácu komplikuje silný vietor.

Na miesto smeruje minister dopravy Arpád Érsék. Ministerka vnútra Denisa Saková je už na mieste. Premiér Peter Pellegrini prerušil oficiálnu pracovnú návštevu Cypru a letí naspäť na Slovensko.

Tragická dopravná nehoda autobusu a kamióna si vyžiadala doposiaľ 13 usmrtených osôb 🚨Hasiči momentálne zasahujú pri…

Gepostet von Prezídium Hasičského a záchranného zboru am Mittwoch, 13. November 2019

Polícia na sociálnej sieti informovala, že pre nehodu je uzatvorená cesta I/65 v smere od Nitry na Zlaté Moravce. Obchádzka je smerovaná obojsmerne cez obce Nitrianske Hrnčiarovce, Štitáre a späť na cestu I/65 smer Zlaté Moravce.

MIMORIADNE: VIACERO MŔTVYCH A ZRANENÝCH PRI NEHODE AUTOBUSU A NÁKLADNÉHO VOZIDLAPripravujeme podrobnosti.Prvá…

Gepostet von Polícia Slovenskej republiky am Mittwoch, 13. November 2019

— SITA/tod

Vydržte, hlasujete...

Ďakujeme za váš hlas...

Už ste hlasovali...

0

Našli ste chybu? Napíšte nám na

ZACHRÁŇTE DENNÍK SLOVENSKO


Rastúca čítanosť, no klesajúce príjmy. Tento paradox súvisiaci s koronakrízou neobchádza ani Denník Slovensko. K nemu sa pridružili aj početné podpásové útoky oponentov.

Pomôcť k záchrane perspektívneho národno-konzervatívneho mediálneho projektu však môžete aj vy. Urobiť tak môžete zaslaním ľubovoľného príspevku alebo pravidelnou sumou na náš transparentný účet, prípadne na náš bežný firemný účet.
Bojujeme aj za vás. Ďakujeme.


Prispejte nám transparentne
(IBAN: SK58 0900 0000 0051 6012 9105)

Prispejte na náš bežný firemný účet anonymne
(IBAN: SK22 0900 0000 0051 7010 3099)

DENNÍK SLOVENSKO — Denník pre Slovensko

Sme mladí ľudia, ktorí písanie chápu nie len ako spôsob vlastnej sebarealizácie, ale aj ako povinnosť voči vám ostatným. Nebudeme sa však stavať do nečitateľnej pózy, ale nahlas šíriť to, čo pokladáme za objektívne správne so zreteľom na náš hodnotový systém. Neromantizujeme si minulosť, ale nasledujeme pozitívny odkaz našich dejateľov či predkov, ktorí za náš spôsob života, vlasť a rodinu umierali a chceme našu domovinu odovzdať budúcim generáciám v ešte lepšom stave, než v akom sme ju našli. Čítajte viac...

Norbert Bödör ide do väzby

Norbert Bödör ide do väzby

Obvinený nitriansky podnikateľ Norbert Bödör v kauze Dobytkár ide do väzby. Pôvodné rozhodnutie špecializovaného trestného..